۱۴۰۱/۱۱/۰۳
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس:

حق نداریم کسی که ظاهرش با ما یکی نیست ذاتش را مورد قضاوت قرار دهیم

صبح امروز با حضور دکتر جواد قناعتی مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس و به ریاست دکتر اسفندیاری فرماندار خنج و با حضور جمعی از مسئولان شهرستان خنج در سالن جلسات فرمانداری خنج نشستی با فعالان حوزه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خنج - صبح امروز با حضور دکتر جواد قناعتی مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس و به ریاست دکتر اسفندیاری فرماندار خنج و با حضور جمعی از مسئولان شهرستان خنج در سالن جلسات فرمانداری خنج نشستی با فعالان حوزه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برگزار شد.
دکتر جواد قناعتی مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس با اشاره به جریانات اخیر کشورگفت: در چند ماه اخیر ما در معرض سخترین جنگ شناختی قرار گرفتیم. دشمن بیشترین هجمه را متوجه نسل دانش آموز ما کرده و شبهه افکنی زیاد شده است.
وی افزود: دشمن در حال پمپاژ خود تحقیری به جامعه مخصوصا جوان ایرانی است.
وی در ادامه گفت: در مقابل هجمه های دشمن باید سواد رسانه ای خود را تقویت کنیم. و با هر عقیده و تفکری پایبند به نظام و انقلاب و ایران هستیم و باید همت کنیم و در این جنگ شناختی تفاوت دیدگاه ها را کنار بگذاریم و با تفاوت ها در کنار هم باشیم.
وی یادآور شد: به واسطه ظاهر متفاوت کسی را قضاوت نکنیم. ابهامات را برطرف کنیم نقدها را بشنویم و به اندازه وسع و توانمان تلاش کنیم و دست به دست هم دهیم و اجازه ندهیم سرمایه های کشور جذب دشمن شود.
دکتر اسفندیاری فرماندار شهرستان خنج گفت: همه اقشار با گرایش های مختلف قابل احترامند و ما آمادگی استفاده از همه ظرفیت ها، نظرات و انتقادات سازنده مردم داریم.
در این جلسه فعالان حوزه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
 


منبع : فرمانداری شهرستان خنج

کد خبر : 96896
بازدید : ۱۲۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است